Additional information
| Weight | 12.7 kg |
|---|---|
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | DELL |
| Серия | Optiplex 7400 |
| Софтуер | Windows 10 |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Процесор | Intel Core i7-12700 2.10 GHz, 25 MB cache |
| Чипсет | Intel Q670 PCH |
| Памет, GB | 16 |
| Памет, слотове | Up to 64GB, 2 SoDIMM slots |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512 |
| Монитор | 23.8" (60.45 cm) FHD (1920×1080), Non-Touch |
| Web камера, MP | – |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, GB | – |
| Оптично устройство | – |
| Звук | Realtek Codec ALC3289, High definition audio interface, Stereo speakers with Waves MaxxAudio Pro, 5W x 2 = 10 W total |
| Мрежа | Intel i219-LM 10/100/1000 Mbps, Intel Wi-Fi 6E (6GHz) AX211 2×2 Bluetooth 5.2 Wireless Card |
| Paralel порт | – |
| Serial порт | – |
| M.2 слот | 1 M.2 2230 slot for Wi-Fi and Bluetooth card, 2 M.2 2230/2280 slots for SSD |
| USB порт | 6 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | DisplayPort |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Аудио портове | One universal audio port, One Line-out audio port |
| Разширителен порт | – |
| DVI конектор | – |
| VGA конектор | – |
| S/PDIF конектор | – |
| Четец за карти | SD Card Reader |
| Аксесоари в комплекта | Dell Pro Wireless Keyboard and Mouse – KM5221W – Bulgarian (QWERTY) |
| Windows OS | yes |
| Кутия | All-in-One |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 54.0 x 5.2 x 34.4 cm |
| Цвят | Black |




















