Additional information
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 49.4 × 39.4 × 33.8 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | DELL |
| Серия | OptiPlex 5000 |
| Софтуер | Linux |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Процесор | Intel Core i7-12700 2.10 GHz, 25 MB cache |
| Чипсет | Intel Q670 |
| Памет, GB | 8 |
| Памет, слотове | , 4 DIMM slots, Б, о, п, т, у, 128Г |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SATA |
| Твърд диск, GB | 1000 |
| Монитор | – |
| Web камера, MP | – |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, GB | – |
| Оптично устройство | 8x DVD+/-RW 9.5mm |
| Звук | Realtek ALC3246-CG |
| Мрежа | Intel I219-LM 10/100/1000 Mbps |
| Paralel порт | – |
| Serial порт | – |
| M.2 слот | One M.2 2230 slot for WiFi and Bluetooth card, One M.2 2230/2280 slot for solid-state drive |
| USB порт | 10 |
| HDMI порт | – |
| Display порт | 2 DisplayPort |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Аудио портове | Universal Audio jack |
| Разширителен порт | – |
| DVI конектор | – |
| VGA конектор | – |
| S/PDIF конектор | – |
| Четец за карти | – |
| Аксесоари в комплекта | Dell Wired Keyboard-KB216 – Bulgarian (QWERTY) – Black, Dell Optical Mouse-MS116 – Black |
| Windows OS | – |
| Кутия | Tower |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 15.4 x 29.2 x 32.4 cm |
| Цвят | Black |

















