Additional information
| Weight | 0.99 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23.96 × 24.32 × 7.99 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Производител | APPLE |
| Тип | In-ear |
| Тип на свързване | Bluetooth |
| Конектор | USB-C |
| Микрофон | yes |
| Цвят | White |
667.26лв. / 341.16€
Наличност: на склад
| Weight | 0.99 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23.96 × 24.32 × 7.99 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Производител | APPLE |
| Тип | In-ear |
| Тип на свързване | Bluetooth |
| Конектор | USB-C |
| Микрофон | yes |
| Цвят | White |