Additional information
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16.49 × 8.96 × 1.81 cm |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | APPLE |
| Предназначен за | iPhone 15 |
| За продукти с размери | 6.1" |
| Цвят | Black |
| Материал | Made from durable microtwill, the material has a soft, suedelike feel. 68% post-consumer recycled content and significantly reduces carbon emissions compared to leather. |























