Additional information
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 15 × 6 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Производител | CISCO |
| Скорост | 2700 |
| Антена | Internal Antenna (5.1dBi max gain at 2.4 GHz, 5.9dBi max gain at 5 GHz) |
| Интерфейс | 1x 100/1000/2.5G BASE-T Ethernet (RJ45), 1x DC power connector (5.5 mm x 2.5 mm, center positive) |
| Стандарти | 802.11ax, 802.11ac Wave 2 and 802.11n |
| Сигурност | EAP, Integrated L7 firewall with mobile device policy management, TKIP and AES encryption, VLAN tagging (802.1q) and tunneling with IPsec VPN, WEP, WPA, WPA2-PSK, WPA2-Enterprise with 802.1X, WPA3, WIDS/WIPS |
| Захранване | PoE |
| Управление | Enterprise Mobility Management (EMM) &, Managed over the web, Mobile Device Management (MDM) integration |
| Размери, mm | 306 x 128.4 x 44.3 mm (not including desk mount feet or mount plate) |
| Тегло, g | 739 g |













