Additional information
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36.5 × 26.4 × 15.3 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | на път |
| Производител | ACER |
| Технология | DLP |
| Яркост, lumens | 4500 |
| Контраст | 10000 |
| Разд. способност | 1920×1200 |
| Поддържане на формати | 16:10 Native, 4:3/16:9 Compatible |
| Звук | 10 W Mono |
| Коефициент на увеличение | 2 |
| Късофокусен | – |
| Опция за безжично прожектиране | Wireless dongle included |
| Входове | USB, Audio In |
| Изходи | Audio out |
| HDMI | 2 HDMI |
| Лампа, W | 240 |
| Лампа живот, h | 4000 |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 32.2 x 22.5 x 9.1 cm |
| Тегло, kg | 2.90 |
| Цвят | White |



























