Additional information
| Weight | 0.135 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22.1 × 5.6 × 2.5 cm |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Наличност | на склад |
| Производител | APPLE |
| Предназначен за | Таблети |
| Съвместимост | |
| Тип на свързване | Bluetooth + Lightning |
| Нива на натиск | It’, just like a conventional pencil, but with pixel-perfect precision, s sensitive to pressure and tilt so you can easily vary line weight, create subtle shading and produce a wide range of artistic effects — |
| Бутони | – |
| Цвят | White |
| Размери (Ш, Д, В), mm | Length: 175.7 mm measured from tip to cap, Diameter: 8.9 mm |
| Тегло, g | 20.7 g |















