Additional information
| Weight | 0.066 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21.1 × 11.5 × 1.2 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Производител | APPLE |
| Предназначен за | Apple Watch |
| За продукти с размери | 49 |
| Размер на каишката | Large Band fits 165 – 210mm wrists |
| Материал | Polyester – The rugged Alpine Loop is made from two textile layers woven together into one continuous piece without stitching |
| Цвят | White |



















