Additional information
| Weight | 0.076 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18.03 × 8.97 × 16 cm |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | APPLE |
| Предназначен за | iPhone 14 Pro |
| За продукти с размери | 6.1" |
| Цвят | Transparent |
| Материал |
119.66лв. / 61.18€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.076 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18.03 × 8.97 × 16 cm |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | APPLE |
| Предназначен за | iPhone 14 Pro |
| За продукти с размери | 6.1" |
| Цвят | Transparent |
| Материал |