Additional information
| Weight | 0.076 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18.05 × 8.96 × 1.61 cm |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | APPLE |
| Предназначен за | iPhone 14 |
| За продукти с размери | 6.1" |
| Цвят | Transparent |
| Материал |
| Weight | 0.076 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18.05 × 8.96 × 1.61 cm |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | APPLE |
| Предназначен за | iPhone 14 |
| За продукти с размери | 6.1" |
| Цвят | Transparent |
| Материал |