Additional information
| Weight | 0.083 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18.08 × 8.98 × 1.76 cm |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | APPLE |
| Предназначен за | iPhone 14 Pro |
| За продукти с размери | 6.1" |
| Цвят | Pink |
| Материал | s a soft microfiber lining for even more protection, Silicone – The silky, soft-touch finish of the silicone exterior feels great in your hand. And on the inside, there’ |
























