Additional information
| Weight | 0.905 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25.9 × 18.9 × 5 cm |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | APPLE |
| Серия | iPad Air 5 |
| Софтуер | iPadOS |
| Размер на дисплея, инч | 10.9 |
| Резолюция | 2360×1640 |
| Тип матрица | LED-backlit Multi-Touch display with IPS technology, Wide color display (P3), True Tone display, Fingerprint-resistant oleophobic coating, Fully laminated display, Antireflective coating |
| Процесор | Octa Core 3.20 GHz |
| Брой ядра на процесора | Octa Core |
| Памет, GB | 8 |
| Дисково пространство, GB | 256 |
| Слот за карти | – |
| Максимална памет, GB | – |
| Камера, предна | 12 MP, f/2.4, 122 (ultrawide), HDR, Video 1080p@30/60fps |
| Камера, задна | 12 MP, f/1.8, (wide), 1/3", 1.22µm, dual pixel PDAF, HDR, Video 4K@24/25/30/60fps, 1080p@25/30/60/120/240fps; gyro-EIS |
| Безжична мрежа | 802.11ax Wi-Fi 6, HT80 with MIMO, simultaneous dual band (2.4GHz and 5GHz) |
| Пренос на данни | 5G |
| HDMI | – |
| USB | USB-C port with support for: Charging, DisplayPort, USB 3.1 Gen 2 (up to 10Gb/s) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| GPS | Built-in GPS/GNSS |
| TV тунер | – |
| Батерия | |
| Цвят | Grey |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 178.5 x 247.6 x 6.1 |
| Тегло, kg | 0.461 kg |










