Additional information
| Weight | 43.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 58 × 67 × 74 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | BROTHER |
| Достъпни функции | Print, Copy, Scan, Fax |
| Принтер скорост черно, стр./мин | 40 |
| Принтер резолюция | 2400×600 |
| Скенер, тип | Dual CIS (Contact Image Sensor) |
| Скенер резолюция | 600×600 |
| Методи на сканиране и функции за подобрение | file, Scan to network folder, FTP, SFTP, Email Server, Share Point, Scan to USB, E-mail, OCR, Image & |
| Копир скорост черно, копия/мин | 40 |
| Копир резолюция | 600×600 |
| Брой копия | Makes up to 99 copies of each page |
| Мащабиране | 25% to 400% in 1% increments |
| Факс, тип | iFax, Fax to Server, PC Fax, Automatic 2-Sided Faxing, Auto Redial, Memory Transmission, Broadcasting, Auto Reduction |
| Факс резолюция | 300×300 |
| Скорост на модема | 33 600 bps (Super G3) |
| Памет, страници | Up to 500 pages |
| Съкратено набиране | 300 locations for E-mail addresses and fax numbers |
| Групово набиране/ Дестинации | A combination of up to 20 groups can be stored for broadcasting |
| Режим за корекция на грешки | ECM |
| Интерфейс | Hi-Speed USB 2.0, 2 USB 2.0 Host (front and rear) |
| Мрежа | Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T |
| Безжична мрежа | NFC; Optional (2.4GHz: IEEE 802.11b/g/n, 5GHz: IEEE 802.11a/n (Infrastructure Mode), Vertical Pairing) |
| Памет, MB | 2048 |
| Медия, тип | Duplex –, Multi Purpose Tray – Plain, Recycled, Thin, Thick, Thicker, Glossy, Bond Paper, Labels, Thin/Thick Envelopes, Standard Tray &, Thin Paper, Plain Paper, Thick Paper, Thicker Paper, Recycled Paper, Glossy Paper (Duplex) |
| Медия, размер | A4 |
| Медия, g/m2 | Multi Purpose Tray: 60 – 230 g/m2, ADF: 45 – 120 g/m2, Optional (Trays 2-5): 64 – 105 g/m2, Standard Tray & |
| Капацитет за хартия - Входяща тава | 100 sheets, 15 envelopes, Standard Tray – 520 sheets, Multi Purpose Tray – |
| Капацитет за хартия - Изходяща тава | Face Down – 250 sheets, Face up (straight paper path) – 1 sheet |
| ADF | 100 sheets ADF; Width: 105 – 215.9 mm, Length: 148 – 355.6 mm |
| Двустранен печат | yes |
| Дисплей | Тouchscreen |
| Консумативи | Drum DR-821CL – 100000 pages, High Yield Toners (TN-821XL): 12000 pages Black, 9000 pages Cyan/Magenta/Yellow, Super High Yield Toner (TN-821XXL): 15000 pages Black, 12000 pages Cyan/Magenta/Yellow |
| Натоварване, стр./месец | 150000 |
| Съвместими операционни системи | Linux, Macintosh, Windows |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 503 x 541 x 586 |
| Цвят | White |



























