Additional information
| Weight | 6.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 81.4 × 14.5 × 41.7 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | на склад |
| Производител | MSI |
| Размер на екрана, inch | 23.8 |
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | – |
| Резолюция | 1920×1080 |
| Време за реакция, ms | 1 |
| Честота на опресняване, Hz | 100 |
| Яркост, cd/m2 | 250 |
| Статичен контраст | 1000 |
| Динамичен контраст | 1000 |
| Ъгъл на видимост H/ V | /178°, 178° |
| Тип синхронизация | Adaptive-Sync |
| Тунер | – |
| Web камера, MP | – |
| Вградени говорители | 2x 3W |
| Ethernet (RJ-45) порт | – |
| HDMI | HDMI |
| DVI | – |
| Display порт | – |
| Последователно свързване | – |
| VGA | – |
| USB-C | USB Type-C (DisplayPort Alternate & 15W PD) |
| USB хъб | – |
| Наклон | -5° ~ -20° |
| Хоризонтално завъртане | -30° ~ 30° |
| Вертикално завъртане | ± 90° |
| Регулиране на височина | 110 mm |
| Стандарти | Less Blue Light PRO |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 54.2 x 20.1 x 49.0 cm |
| Цвят | White |
| VESA размер, mm | – |




























