Additional information
| Weight | 1.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21.3 × 30.7 × 28.9 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Производител | D-LINK |
| Скорост | 2402 |
| Антена | 4 x internal dual band antennas |
| Интерфейс | 2 x Gigabit Ethernet LAN port, 1 x Gigabit Ethernet WAN port |
| Стандарти | 802.11ax |
| Сигурност | DoS, Stateful Packet Inspection, Anti-spoofing Checking, IP/MAC Address Filtering, 1 x DMZ, Personal (WPS not supported), WPA3 Only (WPS Not supported), WPA/WPA2 -Personal, WPA2-Personal, WPA2/WPA3 – |
| Захранване | External Power Supply |
| Управление | EAGLE PRO AI app (iOS and Android), Web UI |
| Размери, mm | 164.61 x 71.07 x 185.65 mm (x3) |
| Тегло, g | 486 g (x3) |

















