Additional information
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Гаранция, месеци | 12 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | HPE |
| Предназначен за | Сториджи |
| Капацитет | 8000 |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Скорост, об/мин | 7 200 rpm |
| Интерфейс | SAS (12Gb/s) |
| Цвят | N/A |
3,007.42лв. / 1,537.67€
Наличност: с поръчка
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Гаранция, месеци | 12 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | HPE |
| Предназначен за | Сториджи |
| Капацитет | 8000 |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Скорост, об/мин | 7 200 rpm |
| Интерфейс | SAS (12Gb/s) |
| Цвят | N/A |