Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 11.5 × 29.5 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Производител | JBL |
| Предназначен за | Обща употреба |
| Тип | Overhead |
| Тип на свързване | Bluetooth |
| Конектор | N/A |
| Микрофон | Microphone sensitivity: -40 dBV@1kHz/Pa |
| Шумопотискане | – |
| Контрол на звука | Buttons on earcup to control all important functions (Play controls, power on/off, voice assistant, volume control) |
| Време за работа на батерия | 76 hours of battery life |
| Време за зареждане | Charging time 2 hours |
| Честотен обхват, Hz | 20 Hz –, 20 kHz |
| Чувствителност, dB | 103 dB SPL@ 1kHz 1mW |
| Импеданс, Ohm | 32 Ohm |
| Цвят | Blue |


























