Additional information
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 12 × 30 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Производител | JBL |
| Предназначен за | Обща употреба |
| Тип | Overhead |
| Тип на свързване | Bluetooth |
| Конектор | N/A |
| Микрофон | Microphone sensitivity: 40 dBV/Pa@1 kHz |
| Шумопотискане | Adaptive Noise Cancelling |
| Контрол на звука | Easily control your sound and manage your calls from your headphones with the convenient buttons on the ear-cup |
| Време за работа на батерия | Maximum music play time with ANC off: 70 hours, Maximum music play time with ANC on: 44 hours |
| Време за зареждане | Charging time 2 hours |
| Честотен обхват, Hz | 20 Hz –, 20 kHz |
| Чувствителност, dB | 98 dB SPL@1 kHz |
| Импеданс, Ohm | 32 Ohm |
| Цвят | Black |































