Additional information
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | JBL |
| Тип | In-ear |
| Тип на свързване | Bluetooth |
| Конектор | N/A |
| Микрофон | Built-in Microphone – 4 mics for perfect voice calls |
| Шумопотискане | Active Noise Cancelling and Smart Ambient technology, you choose whether you want to tune out the world or engage with your surroundings |
| Контрол на звука | – |
| Време за работа на батерия | 40 (10+30) hours of battery life or 8 hours + 24 hours in the case when noise cancelling is engaged |
| Време за зареждане | 2 hours, Speed Charge – 10 minutes to get 2 hours of playtime |
| Честотен обхват, Hz | 20Hz –, 20kHz |
| Чувствителност, dB | 105 dB |
| Импеданс, Ohm | 16 Ohm |
| Цвят | White |





























