Additional information
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Гаранция, месеци | 12 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | HPE |
| Предназначен за | Сториджи |
| Капацитет | 6144 |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Скорост, об/мин | 7 200 rpm |
| Интерфейс | SAS (12Gb/s) |
| Цвят | N/A |
2,390.90лв. / 1,222.45€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Гаранция, месеци | 12 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | HPE |
| Предназначен за | Сториджи |
| Капацитет | 6144 |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Скорост, об/мин | 7 200 rpm |
| Интерфейс | SAS (12Gb/s) |
| Цвят | N/A |