Additional information
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | HPE |
| Предназначен за | Сториджи |
| Капацитет | 600 |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Скорост, об/мин | 15 000 rpm |
| Интерфейс | SAS (12Gb/s) |
| Цвят | N/A |
665.65лв. / 340.34€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | HPE |
| Предназначен за | Сториджи |
| Капацитет | 600 |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Скорост, об/мин | 15 000 rpm |
| Интерфейс | SAS (12Gb/s) |
| Цвят | N/A |