Additional information
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | MINIX |
| Серия | MiniX |
| Софтуер | Windows 11 |
| Процесор | Intel Celeron N5105 2.00 GHz, 4 MB cache |
| Памет, GB | 4 |
| Памет, слотове | 2 x SODIMM slot |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 128 |
| Монитор | – |
| Web камера, MP | – |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, GB | – |
| Оптично устройство | – |
| Мрежа | Dual RJ-45 2.5G Ethernet |
| Paralel порт | – |
| Serial порт | – |
| M.2 слот | – |
| USB порт | 4 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | Mini DisplayPort |
| Ethernet (RJ-45) порт | Dual RJ-45 |
| Аудио портове | 3.5mm audio jack |
| DVI конектор | – |
| VGA конектор | – |
| S/PDIF конектор | – |
| Четец за карти | – |
| Аксесоари в комплекта | VESA mount |
| Windows OS | yes |
| Кутия | Mini |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 13.9 x 13.9 x 4.0 cm |
| Цвят | Black |
















