Additional information
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 14 × 6 cm |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Производител | TOSHIBA |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Капацитет, GB | 2000 |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Размер, inch | 3.5" |
| Скорост, об/мин | 7 200 rpm |
| Интерфейс | Serial ATA 6.0 Gbit/s |
| Цвят | N/A |












