Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20.2 × 16.5 × 11 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Производител | ACER |
| Предназначен за | Компютър |
| Тип на свързване | Cable |
| Интерфейс | USB |
| Бутони | 16 buttons |
| Захранване | USB-A to USB-C adapter |
| Вибрации | Dual vibration motors |
| Цвят | Black |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 152 x 115 x 58 mm |
| Тегло, g | 390 g |




















