Additional information
| Weight | 4.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 52.2 × 34.9 × 7.9 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | DELL |
| Серия | Gaming |
| Софтуер | Windows 11 |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Процесор | Intel Core i7-13650HX 3.60 GHz, 24 MB cache |
| Чипсет | HM770 |
| Памет, GB | 16 |
| Памет, слотове | up to 32GB, 2 SODIMM slots |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512 |
| Дисплей, inch | 15.6 |
| Сензорен дисплей | – |
| IPS матрица | – |
| Дисплей, резолюция | 1920×1080 |
| Честота на опресняване, Hz | 120 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Еxternal |
| Видео карта, модел | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Видео карта, GB | 6 |
| Оптично устройство | – |
| Звук | Realtek ALC3204, High definition audio, 2 tuned speakers with Dolby Audio, 1 microphone in camera assembly |
| Мрежа | Realtek RTL8111H PCI-e 1 Gigabit ethernet controller, 10/100/1000 Mbps |
| Безжична мрежа | Intel Wi-Fi 6 AX201, 2×2, 802.11ax |
| Bluetooth | Bluetooth |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | – |
| USB порт | 4 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | DisplayPort |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | – |
| Аудио портове | 1 combo headphone/microphone jack |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | – |
| Четец за карти | – |
| Четец на пръстов отпечатък | – |
| Web камера, MP | Camera Integrated widescreen HD (720p) Webcam with single Array Digital Microphone |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 3 |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.7 x 27.5 x 2.7 cm |
| Цвят | Grey |
| Покритие на корпуса | Plastic |
| Тегло, kg | 2.81 |


























