Additional information
| Weight | 7.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 84 × 16.3 × 50 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | MSI |
| Размер на екрана, inch | 27.9 |
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | – |
| Резолюция | 3840×2160 |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.16 x 0.16 mm |
| Време за реакция, ms | 4 |
| Честота на опресняване, Hz | 60 |
| Яркост, cd/m2 | 300 |
| Статичен контраст | 1000 |
| Динамичен контраст | 100000000 |
| Ъгъл на видимост H/ V | /178°, 178° |
| Честота H/ V | 119.4~140.7 KHz/40~60 Hz |
| Тип синхронизация | FreeSync |
| Тунер | – |
| Web камера, MP | – |
| Вградени говорители | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | – |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | – |
| Display порт | DisplayPort |
| Последователно свързване | – |
| VGA | – |
| USB-C | – |
| USB хъб | – |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | – |
| Вертикално завъртане | – |
| Регулиране на височина | – |
| Рамка | Frameless |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 63.8 x 22.9 x 44.6 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |



























