Additional information
| Weight | 8.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 66.2 × 23.5 × 43.6 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | на склад |
| Производител | DELL |
| Размер на екрана, inch | 27 |
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | – |
| Резолюция | 1920×1080 |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.3108 mm |
| Време за реакция, ms | 0.5 |
| Честота на опресняване, Hz | 240 |
| Яркост, cd/m2 | 400 |
| Статичен контраст | 1000 |
| Динамичен контраст | 1000 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178 / 178 |
| Тип синхронизация | FreeSync |
| Тунер | – |
| Web камера, MP | – |
| Вградени говорители | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | – |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | – |
| Display порт | DisplayPort |
| Последователно свързване | – |
| VGA | – |
| USB-C | – |
| USB хъб | 1 USB 3.2 Gen 1 Type B, 3 USB 3.2 Gen 1 Type A, USB 3.2 Gen 1 with Battery Charging 1.2 (Type A) |
| Наклон | -5° ~ 21° |
| Хоризонтално завъртане | 90° |
| Вертикално завъртане | 90° |
| Регулиране на височина | 130 mm |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 61.2 x 20.1 x 39.4 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |































