Additional information
| Weight | 2.33 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 8.5 × 32.5 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | на склад |
| Производител | ASUS |
| Процесор | Intel Celeron N5105 Quad-Core 2.0 GHz |
| Памет, GB | 4 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Памет, слотове | 2 |
| Брой поддържани твърди дискове | 12 |
| Съвместими дискове, тип | M.2 2280 NVMe |
| M.2 слот | 12 |
| Интерфейс на твърдия диск | M.2 |
| Входни/Изходни портове | 1x 10 Gigabit Ethernet (10G/5G/2.5G/1G/100M/10M), 1x HDMI 2.0b, 1x S/PDIF |
| USB портове | 4 |
| Разширителен слот | – |
| RAID | Single, JBOD, RAID 0/1/5/6/10, RAID 1/5 + Hot Spare |
| Захранване | 1x 90W, 100V to 240V AC |
| Вентилатор | 1x 80mm |




























