Additional information
| Weight | 84 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 120 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | LANBERG |
| Тип | Free standing |
| Размер, inch | 19 |
| Форм-фактор | 27U |
| Широчина, mm | 600 |
| Дълбочина, mm | 800 |
| Височина, mm | 1431 mm |
| Вътрешни размери, mm | Internal width spacing between rack rails: 450 mm, Working depth: 720 mm |
| Максимален товар, kg | 800 |
| Предни врати, тип | Perforation |
| Заключване | Front lock, Rear lock, Side locks |
| Включени аксесоари | Floor panel: 4 castors with brake + adjustable legs, M6 screws, Ventilation panel (4 fan's) |
| Брой секции | 1 |
| Слот за вентилатори | Top with fan tray (included 4 fans 230V in top cover) |
| Стандарти | IEC297-2:1982, ETSI, DIN 41494/PART 7, DIN 41491/PART 1, ANSI/EIA RS-310-D |
| Цвят | Black |













