Additional information
| Weight | 18.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 191 × 12 × 32 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Производител | ELITE SCREEN |
| Диагонал, inch | 135 |
| Размери на екрана (Ш, В), cm | 298.9 x 167.8 |
| Формат | 16:9 |
| Материал | AcousticPro1080P3 (A4K) |
| Цвят | White |












