Additional information
| Weight | 0.145 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 10.6 × 3.5 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Производител | D-LINK |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Тип на свързване | Wireless |
| Интерфейс | PCI Express x1 (PCIe x1) for Wi-Fi, USB for Bluetooth |
| Мрежови стандарти | IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.0 |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 65 x 44.5 x 1.6 mm (PCB only) |















