Additional information
| Weight | 1.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 49 × 36 × 9 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | WACOM |
| Технология | Electromagnetic resonance technology (EMR) |
| Процесор | – |
| Памет, MB | – |
| Твърд диск, GB | – |
| Дисплей, inch | 10.1 |
| Резолюция | 1920×1080 |
| Активна площ (Ш, Д), mm | 223×126 |
| Нива на натиск | 1024 |
| Видео карта, тип | – |
| Брой експресни клавиши | – |
| Интерфейс | USB 2.0, HDMI input |
| Системни изисквания | C++, .NET and Java SDK/API available for developers, Compatible with signature / eSign software and Wacom sign pro PDF, Supported operating systems: Windows 10 / 8.1 / 7 (32-bit, 64-bit) Mac OSX 10.11 or later |
| Цвят | Black |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 280 x 210 x 16 mm |
| Тегло, kg | 0.960 kg |











