Additional information
| Weight | 3.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43.5 × 37 × 12.5 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | D-LINK |
| Тип | IP Recorder |
| Брой канали | 16 |
| Power Over Ethernet (PoE) | 16 Port 802.3af PoE Power(Maximum 120W total power supply) |
| Х-ка 1 | Support H.265/H.264 video codec |
| Х-ка 2 | Support upto 2 x 8TB SATA HDDs |
| Х-ка 3 | Interface: 1x 10/100/1000 Base-T RJ-45 port, HDMI (supports 4k resolution), VGA (supports 1080P resolution), 3 x USB 2.0 port, 3.5 mm audio input x 1, output x 1, 8 x alarm in, 2 x alarm out |
| Х-ка 4 | 1080P VGA and 4K HDMI v1.4b Output, 112Mbps max combined Recording bitrate |
| Х-ка 5 | Support OVNIF Profile S |
| Х-ка 6 | Cooling: 1 x Fan |
| Х-ка 7 | Standards: IEEE 802.3x/u/ab, SATA I/II/III, Auto MDI/MDI-X |

















