Additional information
| Weight | 1.4 kg |
|---|---|
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 60 |
| Производител | D-LINK |
| Скорост | 866 |
| Антена | 2 x external omni-directional antennas: 3.0 dBi at 2.4 GHz and 5.0 dBi at 5 GHz |
| Интерфейс | IEEE 802.11a/b/g/n/ac wireless, 1 x Gigabit LAN (PoE supported), 1 x Console Port |
| Стандарти | 802.11n |
| Сигурност | WPA3 Personal, WPA2 Personal/Enterprise, WPA Personal/Enterprise, WEP 64/128-bit encryption, SSID broadcast disable, MAC address access control |
| Захранване | PoE |
| Управление | Web (HTTP), Secure Socket Layer (SSL), D-Link Nuclias Connect |
| Размери, mm | 220.46 x 127.46 x 72.54 mm |
| Тегло, g | 1069.6 g |

















