Additional information
| Weight | 3.62 kg |
|---|---|
| Dimensions | 56.5 × 35.1 × 9.1 cm |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | D-LINK |
| Суич, тип | Fixed Port |
| Общ брой портове | 28 |
| Основни портове, тип | 10/100/1000/2500Base-T |
| Power Over Ethernet (PoE) | No |
| Uplink портове | 2x10GBase-T, 2x10G SFP+ |
| Свободни (10GB) слотове | No |
| Управление | Web |
| Stackable | Yes |
| Fans | – |
| Захранване | Internal |
| Routing | Dynamic |
| Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps | 128 Gbps |
| Пропускателна способност, Mpps | 95.24 Mbps |
| MAC адреси | Up to 16,384 entries per device, Up to 512 static MAC entries |
| VLAN (брой, стандарти) | 802.1Q, 802.1v Protocol-based VLAN, Auto Surveillance/Port-based/Voice/MAC-based/Multicast/Subnet-based/Asymmetric/Private VLAN, Double VLAN (Q-in-Q), GVRP – Max. 4K dynamic VLAN groups, Selective Q-in-Q, VLAN Group (Max. 4K VLAN groups, Max. 1~4094 VIDs) |
| QoS | 8 queues per port, 802.1p, Congestion Control, CoS based on: Switch port, Inner/Outer VID, Inner/Outer 802.1p Priority, MAC address, Ether type, IP address etc, Bandwidth Control, Policy Map, Queue Handling, Three Color Marker |
| L2 мрежови стандарти | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3az, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ae. |
| IPv6 functionality | IPv4/IPv6 access, IPv6 flow label, IPv6 ND Inspection, IPv6 Route Advertisement (RA) Guard, IPv6 Snooping, IPv6 Traffic Class, Ping/ Traceroute, Telnet Server/Client, TFTP/DNS Client, Secure FTP Server/Client |
| Сигурност | |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 207.4 x 441 x 44 mm |
| Опция за монтаж | Rackmount |












