Additional information
| Weight | 3.2666 kg |
|---|---|
| Dimensions | 49.8 × 23.8 × 13.3 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | DELL |
| Серия | OptiPlex 3000 |
| Софтуер | Windows 11 Pro |
| Процесор, серия | Intel Core i5 |
| Процесор | Intel Core i5-12500T 2.00 GHz, 18 MB cache |
| Чипсет | B660 |
| Памет, GB | 8 |
| Памет, слотове | up to 64GB, Two DIMM slots |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 256 |
| Монитор | – |
| Web камера, MP | – |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, GB | 0 |
| Оптично устройство | – |
| Мрежа | 10/100/1000 Mbps, Intel Wi-Fi 6E 2×2 AX210 + BT 5.2 Wireless Card |
| Paralel порт | – |
| Serial порт | – |
| M.2 слот | 1 M.2 2230 slot for WiFi and Bluetooth card, 1 M.2 2230/2280 slot for SSD |
| USB порт | 6 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | DisplayPort |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Аудио портове | Universal audio port |
| DVI конектор | – |
| VGA конектор | – |
| S/PDIF конектор | – |
| Четец за карти | – |
| Аксесоари в комплекта | Dell Wired Keyboard-KB216 – Bulgarian (QWERTY) – Black, Dell Optical Mouse-MS116 – Black |
| Windows OS | yes |
| Кутия | Micro |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 17.9 x 18.2 x 3.6 mm |
| Цвят | Black |















