Additional information
| Weight | 2.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 47.2 × 8.1 × 29.4 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | DELL |
| Серия | Latitude 5430 |
| Софтуер | Windows 11 |
| Процесор, серия | Intel Core i5 |
| Процесор | Intel Core i5-1245U 1.60 GHz, 12 MB cache |
| Чипсет | Intel PCH-LP |
| Памет, GB | 8 |
| Памет, слотове | Up to 64GB, 2 SoDIMM slots |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 256 |
| Дисплей, inch | 14.0 |
| Сензорен дисплей | – |
| IPS матрица | – |
| Дисплей, резолюция | 1920×1080 |
| Честота на опресняване, Hz | 60 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Intel Iris Xe Graphics |
| Видео карта, GB | – |
| Оптично устройство | – |
| Звук | Realtek ALC3204 with Waves MaxxAudio Pro, High definition audio interface, 2 speakers |
| Мрежа | Intel I219-V/Intel I219-LM 10/100/1000 Mbps |
| Безжична мрежа | Intel AX211 WiFi 6e 2×2 AC |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | 1 M.2 2230 slot for WiFi and Bluetooth card, 1 M.2 2230/2280 slot for solid-state drive |
| USB порт | 2 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | 2 Thunderbolt 4 ports with DisplayPort Alt Mode/USBC/ USB4/Power Delivery |
| Аудио портове | One universal audio port |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | – |
| Четец за карти | Smart card reader |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | IR Cam |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | One wedge-shaped lock slot |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 4 |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 32.1 x 21.2 x 2.1 cm |
| Цвят | Grey |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Тегло, kg | 1.36 |























