Additional information
| Weight | 2.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 27 × 8 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Производител | CISCO |
| Скорост | 866.7 |
| Антена | Integrated antenna (internal antenna, omnidirectional in azimuth): 2.4 GHz: Peak gain 3 dBi, 5 GHz: Peak gain 5 dBi, 5GHz (XOR): Peak gain 5 dBi, 6 GHz: Peak gain 4 dBi |
| Интерфейс | 1x 100M/1000M/2.5G/5G Multigigabit Ethernet (RJ-45), Management console port (RJ-45), USB 2.0 at 4.5W |
| Стандарти | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af/at/bt, IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax, IEEE 802.11h, 802.11d |
| Сигурност | WPA2-Personal (802.11i), WPA2-Enterprise with 802.1X, WPA3-Personal, WPA3-Enterprise, WPA3-Enhanced Open (OWE), Advanced Encryption Standard (AES), EAP |
| Захранване | PoE+ |
| Управление | Allow you to choose between on-premises and cloud management, Cisco Smart Software Manager (SSM) |
| Размери, mm | (241.3 x 241.3 x 56.9 mm (without mounting brackets) |
| Тегло, g | 1600 g |












