Additional information
| Weight | 8.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 69 × 22.5 × 52.3 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | AOC |
| Размер на екрана, inch | 27 |
| Вид на екрана | Curved |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Тип на матрицата | VA |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | – |
| Резолюция | 2560×1440 |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.2331 mm |
| Време за реакция, ms | 4 |
| Честота на опресняване, Hz | 165 |
| Яркост, cd/m2 | 300 |
| Статичен контраст | 3000 |
| Динамичен контраст | 80000000 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178/178 |
| Честота H/ V | 30k~230khz/48~144hz |
| Тип синхронизация | FreeSync |
| Тунер | – |
| Web камера, MP | – |
| Вградени говорители | 3 W x 2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | – |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | – |
| Display порт | DisplayPort |
| Последователно свързване | – |
| VGA | – |
| USB-C | – |
| USB хъб | 4 USB 3.2 |
| Наклон | -5°~ 21° |
| Хоризонтално завъртане | -30° – 30° |
| Вертикално завъртане | – |
| Регулиране на височина | 130 mm |
| Рамка | 3-sided frameless |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 60.5 x 25.9 x 10.2 (53.2) cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |




























