Additional information
| Weight | 7.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 69 × 22 × 53 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | AOC |
| Размер на екрана, inch | 27 |
| Вид на екрана | Curved |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Тип на матрицата | VA |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | – |
| Резолюция | 2560×1440 |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Време за реакция, ms | 4 |
| Честота на опресняване, Hz | 144 |
| Яркост, cd/m2 | 250 |
| Статичен контраст | 3000 |
| Динамичен контраст | 80000000 |
| Ъгъл на видимост H/ V | / 178°, 178° |
| Честота H/ V | 30 – 160 KHz/48 -146 Hz |
| Тип синхронизация | FreeSync |
| Тунер | – |
| Web камера, MP | – |
| Вградени говорители | 2W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | – |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | – |
| Display порт | DisplayPort |
| Последователно свързване | – |
| VGA | – |
| USB-C | – |
| USB хъб | USB-B, 4 USB 3.0 |
| Наклон | -3.5° ~ 21.5° |
| Хоризонтално завъртане | ± 30° |
| Вертикално завъртане | – |
| Регулиране на височина | 130 mm |
| Рамка | 3-sided frameless |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 52.9 x 22.8 x 61.2 cm |
| Цвят | Black/Red |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |































