Additional information
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 15 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | CITIZEN |
| Скорост на печат, ppm | 80 |
| Резолюция при печат, dpi | 203×200 |
| Поле за печат, max | Print Width (maximum): 104 mm |
| Медия, тип | Thermal paper |
| Медия, размер | other |
| Медия, подаване | Quick and easy media changing – drop-in paper loading |
| Интерфейс | USB, Serial |
| Безжична мрежа | – |
| Bluetooth | Bluetooth (iOS+And) |
| Захранване, тип | Input power: 100V-240V AC, 50/60Hz, Output power: 9.0 volts, 4.0A |
| Адаптер за кола | – |
| Батерия, тип | Hard pack 7.4V 2600mAh |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 164 x 174 x 80 mm |
| Тегло, g | 1000 |
| Комплектация | Battery, Belt clip, CD-ROM, Charger, Printer, Quick start guide, Sample paper roll |




















