Additional information
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 25 × 10 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | CITIZEN |
| Скорост на печат, ppm | 80 |
| Резолюция при печат, dpi | 203×200 |
| Поле за печат, max | Print Width (maximum): 48 mm (384 dots) |
| Медия, тип | Thermal receipt paper |
| Медия, размер | other |
| Медия, подаване | |
| Интерфейс | USB (mini B), Serial (RS-232C) |
| Безжична мрежа | – |
| Bluetooth | – |
| Съвместими операционни системи | For Apple, Android and Windows Mobile |
| Захранване, тип | Input power: 100V-240V AC, 50/60Hz, Output power: 8.4 volts, 1200 mA |
| Адаптер за кола | Optional (Car charger (CMP-CC21)) |
| Батерия, тип | Li-Ion, 7.4 volt, 1800 mAh |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 96 x 136 x 58 mm |
| Тегло, g | 420 |
| Комплектация | Battery, Belt clip, CD-ROM, Charger, EU plug, Printer, Quick start guide, Sample paper roll |




















