Additional information
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 35 × 10 cm |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | CISCO |
| Суич, тип | Fixed Port |
| Общ брой портове | 28 |
| Основни портове, тип | 10/100/1000Base-T |
| Power Over Ethernet (PoE) | No |
| Uplink портове | 4x10GBase-T |
| Свободни (10GB) слотове | No |
| Управление | Yes |
| Stackable | Optional module |
| Fans | Fixed redundant |
| Захранване | Redundant |
| Routing | Advanced |
| Памет (Flash, RAM) | Flash memory: 4 GB, RAM: 2 GB DRAM |
| Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps | 128 Gbps |
| Пропускателна способност, Mpps | 190.4 Mpps |
| MAC адреси | 16000 MAC address |
| VLAN (брой, стандарти) | IEEE 802.1q VLAN, VLAN IDs: 1024 |
| QoS | |
| L2 мрежови стандарти | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3bz, IEEE 802.3ad, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.1x-Rev, IEEE 802.3x |
| IPv6 functionality | IPv6 addressing is supported on interfaces with appropriate show commands for monitoring and troubleshooting, IPv6 routing (using OSPFv3 and EIGRPv6) is supported in hardware for maximum performance |
| Сигурност | Enhanced security with AES-128 MACsec encryption, policy-based segmentation, and trustworthy systems |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 445 x 288 x 44 |
| Опция за монтаж | Rackmount |












