Additional information
| Weight | 4.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 96 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 3 |
| Производител | HP |
| Размер | 36" (914 mm) |
| Тегло, g/m2 | 130 g/m2 |
| Медия, тип | Matte |
| Брой листа | 1 roll |
137.70лв. / 70.41€
Наличност: с поръчка
| Weight | 4.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 96 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 3 |
| Производител | HP |
| Размер | 36" (914 mm) |
| Тегло, g/m2 | 130 g/m2 |
| Медия, тип | Matte |
| Брой листа | 1 roll |