Additional information
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 66 × 11 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 3 |
| Производител | HP |
| Размер | 24" (610 mm) |
| Тегло, g/m2 | 95 g/m2 |
| Медия, тип | Matte |
| Брой листа | 1 roll |
87.69лв. / 44.83€
Наличност: с поръчка
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 66 × 11 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 3 |
| Производител | HP |
| Размер | 24" (610 mm) |
| Тегло, g/m2 | 95 g/m2 |
| Медия, тип | Matte |
| Брой листа | 1 roll |