Additional information
| Weight | 8.33 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 40 × 55 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | DELL |
| Размер на екрана, inch | 23.8 |
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | – |
| Резолюция | 1920×1080 |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Време за реакция, ms | 5 |
| Честота на опресняване, Hz | 60 |
| Яркост, cd/m2 | 250 |
| Статичен контраст | 1000 |
| Динамичен контраст | 1000 |
| Ъгъл на видимост H/ V | /178°, 178° |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | – |
| Web камера, MP | Pop-up webcam smartly hides the camera when you push it down |
| Вградени говорители | 5W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | – |
| HDMI | HDMI |
| DVI | – |
| Display порт | 2 Display Port |
| Последователно свързване | – |
| VGA | – |
| USB-C | – |
| USB хъб | 4 USB 3.2, USB type-B |
| Наклон | -5°~ 21° |
| Хоризонтално завъртане | ± 45° |
| Вертикално завъртане | yes |
| Регулиране на височина | 150 mm |
| Стандарти | TCO Certified and TCO Certified Edge, RoHS-compliant, EPEAT Gold, ENERGY STAR Qualified |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 53.8 x 17.9 x 49.6 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |




























