Additional information
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 15 × 6 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | EPSON |
| Съвместимост | Epson SureColor SC-P6000, SC-P7000, SC-P8000, SC-P9000 series |
| Цвят | Light Light Black |
| Обем, ml | 350ml |












