Additional information
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 7 × 2 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | EPSON |
| Съвместимост | Epson ColorWorks CW-C6000Ae, CW-C6000Pe, CW-C6500Ae, CW-C6500Pe |
| Цвят | Yellow |
| Обем, ml | 80 ml |
119.88лв. / 61.30€
Наличност: на склад
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 7 × 2 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | EPSON |
| Съвместимост | Epson ColorWorks CW-C6000Ae, CW-C6000Pe, CW-C6500Ae, CW-C6500Pe |
| Цвят | Yellow |
| Обем, ml | 80 ml |