Additional information
| Weight | 0.13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 8 × 8 cm |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Наличност | на склад |
| Производител | EPSON |
| Съвместимост | Epson EcoTank L8050 |
| Цвят | Light Cyan |
| Брой страници | 7 200 pages |
| Обем, ml | 70 ml |
20.99лв. / 10.73€
Наличност: на склад
| Weight | 0.13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 8 × 8 cm |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Наличност | на склад |
| Производител | EPSON |
| Съвместимост | Epson EcoTank L8050 |
| Цвят | Light Cyan |
| Брой страници | 7 200 pages |
| Обем, ml | 70 ml |