Additional information
| Weight | 0.18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 15 cm |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | EPSON |
| Съвместимост | EcoTank L7160, EcoTank L7180 |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | – |
| Обем, ml | – |
| Weight | 0.18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 15 cm |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | EPSON |
| Съвместимост | EcoTank L7160, EcoTank L7180 |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | – |
| Обем, ml | – |